O nas

Firma Trekker Sport powstała w Poznaniu w 1998 r. jako niewielki sklep oferujący swoim klientom odzież i obuwie outdoorowe głównie firmy Salomon i Patagonia. Od samego początku jesteśmy polskim sklepem, bez udziału kapitału zagranicznego.

Widząc potrzebę rozwijającego się rynku trekkingowego w Polsce, w roku 2001 rozpoczęliśmy szeroko zakrojoną współpracę z firmą The North Face. Sprzedaż jej produktów w szybkim czasie okazała się podstawą naszej działalności. Chcąc dotrzeć z naszą ofertą do szerokiej rzeszy klientów indywidualnych jak i firm, w 2003 roku stworzyliśmy sklep internetowy oferujący kilka tysięcy produktów najlepszych producentów.

Dalsze lata działania, wielu nowych, stałych klientów oraz zaufanie firm, które z obustronnym powodzeniem z nami współpracują, pozwoliły nam na rozwój oraz rozszerzenie oferty o produkty kolejnych, światowej skali marek z branży outdoor. W 2013 roku zaprezentowaliśmy ofertę firmy Helly Hansen, z którą współpracujemy nad rozwojem marki na polskim rynku. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci pokochają norweskie wzornictwo podobnie jak inne marki skandynawskie. Cieszymy się, że możemy przedstawić Państwu produkty zarówno żeglarskie jak i odzież outdoorową, kolekcję biegową oraz codzienną.

Wyrażamy nadzieję, iż dołączycie Państwo do naszych stałych klientów, podobnie jak wszyscy klienci, którzy zaufali nam przez te lata, bez których sukces naszej firmy byłby niemożliwy.

 

Trekkersport - sklep w Poznaniu

Trekkersport - sklep w Poznaniu

Trekkersport - sklep w Poznaniu

Trekkersport - sklep w Poznaniu

Trekkersport - sklep w Poznaniu

Trekkersport - sklep w Poznaniu