Produkty 1 do 10 z 21

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zasady promocji "Black Friday 2021" dla sklepu hellyhansen.trekkersport.com.pl

 

1. Promocja "Black Friday 2021" obowiązuje od wtorku 18 listopada 2021 do wtorku 30 listopada 2021 do godziny 11:00.

 

2. Promocja "Black Friday 2021" obejmuje:

- 23% zniżki na wszystkie produkty marki Helly Hansen, z wyjątkiem produktów już objętych wyprzedażą, promocją, ofertą specjalną

- 23% zniżki na wszystkie produkty marki Musto, z wyjątkiem produktów już objętych wyprzedażą, promocją, ofertą specjalną

3. Ceny na wszystkie produkty, z wyjątkiem już objętych wyprzedażą, promocją, ofertą specjalną, w okresie promocji są już obniżone o 23%. 

 

4. Promocja dotyczy tylko produktów, które w okresie jej trwania są dostępne.

5. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia, np. z powodu wyczerpania się asortymentu poinformujemy na podany w zamówieniu adres e-mail lub telefonicznie o zaistniałej sytuacji i zaproponujemy wydłużenie czasu realizacji zamówienia lub anulowanie zamówienia. 

- w przypadku zgody na wydłużony czas realizacji podejmiemy próbę pozyskania towaru jeśli to możliwe
- w przypadku braku zgody na wydłużony czas realizacji lub braku możliwości uzyskania towaru z magazynów głównych zamówienie zostanie anulowane, o czym poinformujemy na wskazany przez klienta adres e-mail lub telefonicznie

 

6. Promocja "Black Friday 2021" nie łączy się z innymi promocjami obowiązującymi aktualnie w sklepie hellyhansen.trekkersport.com.pl.

 

7. Czas realizacji zamówienia podany jest każdorazowo po wybraniu rozmiaru i/lub koloru produktu.

 

8. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące promocji mogą być składane w formie pisemnej i przesłane pocztą w terminie 14 dni od zakończenia promocji na adres siedziby firmy: Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda, ul. Powstańców Wlkp. 12b, 61-895 Poznań.

 

Kotniz Jachtowy Produkt Roku 2020!

Czytaj dalej

 

Tegoroczna rywalizacja zaczyna się w środę 21 i potrwa do soboty 24 sierpnia.

Czytaj dalej

Tegoroczne regaty Sopot Match Race (22-25 sierpnia) przechodzą do historii. Helly Hansen miało ogromną przyjemność być partnerem tego pięknego sportowego wydarzenia.

Czytaj dalej

Z  przyjemnością informujemy, że marka Helly Hansen jest oficjalnym partnerem tegorocznej edycji regat Sopot Match Race.

Czytaj dalej

Wielogodzinny plan zdjeciowy to znakomity test jakości dla odzieży, która zawsze powinna wygladać swieżo i przy tym zapewnić komfort pracy.

Czytaj dalej

Z dumą informujemy, ze firma Helly Hansen jest oficjalnym partnerem ekipy reporterow Polsat podczas projektu Lato z Polsat News 2016.

Czytaj dalej

Każdy, kto kocha narty ma szansę stać się bohaterem filmu o adrenaliniei wolności jaką daje jazda na nartach!

Czytaj dalej

Norweska marka odzieży sportowej Helly Hansen została wybrana na oficjalnego partnera ekipy Telewizji Polskiej podczas Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce w Pekinie. To już drugie w tym roku, po Mistrzostwach Świata w Sportach Zimowych w Falun, wydarzenie sportowe światowej rangi, podczas którego ekipa TVP stawia na jakość Helly Hansen.

Czytaj dalej

Produkty 1 do 10 z 21

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3