Alpine Canada Alpin (ACA) ogłosiło dziś początek współpracy z marką Helly Hansen, czołowym dostawcą odzieży narciarskiej dla profesjonalistów na całym świecie -  jako oficjalnym dostawcą odzieży narciarskiej. 

 

Począwszy od lipca 2015r Helly Hansen będzie wyposażać alpejskie i para-alpejskie teamy narciarskie w Kanadzie, w tym gwiazdy narciarstwa Dustina Cook’a i para alpinistę Mac’a Marcouxa. 

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Alpine Canada Alpin i możliwości ubierania kanadyjskich sportowców. Nasza kolekcja narciarska przeznaczona do zjazdów alpejskich jest zaprojektowana tak, aby dać sportowcom możliwie wszystkie korzyści płynące z ich noszenia.” mówi Paul Stoneham, prezes Helly Hansen. „Jako wiodąca na świecie marka dla profesjonalnych narciarzy, projektujemy nasze ubrania tak, aby zapewnić maksymalną wydajność w najbardziej wymagających warunkach.”

 

Pracownicy ACA, trenerzy i sportowcy ściśle współpracowali z Helly Hansen, aby wybrać i przetestować każdy element wyposażenia na sezon 2015-2016. Współpraca będzie kontynuowana w ramach partnerstwa w celu opracowania projektów nowej generacji.

 

„Jest nam miło powitać naszego nowego partnera w naszych alpejskich i para alpejskich zespołach narciarskich”, mówi Mark Rubinstein, prezes i dyrektor generalny firmy Alpine Canada Alpin. „ Helly Hansen od wielu lat jest pionierem w produkcji profesjonalnej odzieży wierzchniej oraz akcesoriów związanych ze sportem alpejskim. Pracownicy ACA, trenerzy oraz sportowcy nie mogą się doczekać nowej ekscytującej współpracy z załogą Helly Hanen”

 

„Nie mogę się doczekać współpracy z Helly Hansen oraz dostępu do jednych z najbardziej zaawansowanych technicznie szkoleń oraz osprzętu do zjazdów alpejskich”, powiedział Dustin Cook, srebrny medalista Mistrzostw Świata FIS Alpin 2015 w zjeździe SUPER-G.

 

W październiku 2015 Helly Hansen wprowadzi na rynek detaliczny odzież tworzoną we współpracy z firmą Alpine Canada Alpin (ACA). Aby uzyskać więcej informacji wejdź na www.hellyhansen.com.

 

O Alpine Canada Alpin

 

Alpine Canada Alpin jest krajowym organem zarządzającym sportami alpejskim i para alpejskim oraz biegami narciarskimi w Kanadzie. Przy wsparciu cenionych partnerów korporacyjnych wraz z rządem Kanady, Own the Podium, Kanadyjskim Komitetem Olimpijskim, Alpine Canada wspiera sportowców uprawiających sporty narciarskie w konkurencjach olimpijskich oraz na mistrzostwach świata.  źródło: Helly Hansen